Poszukujemy pracownika na stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Zakres obowiązków:
- przyjmowanie towarów wraz ze sprawdzaniem ilościowym oraz jakościowym;
- rozmieszczanie i rozkładanie przyjmowanych towarów;
- kompletacja towarów w bieżących zamówieniach;
- pakowanie towaru;
- dbanie o porządek i czystość na magazynie.

Wymagania:
- znajomość obsługi komputera;
- skrupulatność;
- mile widziani entuzjaści rowerowi.

Oferujemy:
- umowę o pracę - pełny etat;
- pracę w godzinach 8:30-16:30 (bez sobót);
- pracę w ogrzewanym magazynie;
- przyjazną atmosferę.

CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać na adres: biuro@rowerowy.com

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”
NASZE SKLEPY

COPYRIGHT ©2017 MXRIDE.PL | INTERBIKES S.C. Waryńskiego 12 budynek 7a, 58-500, Jelenia Góra, Poland, tel.: +48 75 644 0137

Ostatnio oglądane
Ładowanie strony Strona gotowa